RN732BTTD2403F25
MFR.Part #
RN732BTTD2403F25
JLCPCB Part #
C7348249
Description
-55℃~+155℃ 125mW 240kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS