RN732BTTD1782A25
MFR.Part #
RN732BTTD1782A25
JLCPCB Part #
C4023338
Description
-55℃~+155℃ 125mW 17.8kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS