RN732BTTD1761B25
MFR.Part #
RN732BTTD1761B25
JLCPCB Part #
C3945679
Description
-55℃~+155℃ 1.76kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS