RN732BTTD1691B05
MFR.Part #
RN732BTTD1691B05
JLCPCB Part #
C4031935
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS