RN732BTTD1671F10
MFR.Part #
RN732BTTD1671F10
JLCPCB Part #
C4238810
Description
-55℃~+155℃ 1.67kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS