RN732BTTD1641D10
MFR.Part #
RN732BTTD1641D10
JLCPCB Part #
C4110612
Description
-55℃~+155℃ 1.64kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS