RN732BTTD15R4F100
MFR.Part #
RN732BTTD15R4F100
JLCPCB Part #
C4057879
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.4Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS