RN732BTTD1502F10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD1502F10
JLCPCB Part #
C4075858
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS