RN732BTTD11R0F25
MFR.Part #
RN732BTTD11R0F25
JLCPCB Part #
C3960219
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 125mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS