RN732BTTD1130B05
MFR.Part #
RN732BTTD1130B05
JLCPCB Part #
C4060424
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS