RN732BTTD1012D50
MFR.Part #
RN732BTTD1012D50
JLCPCB Part #
C4316315
Description
-55℃~+155℃ 10.1kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS