RN732BTTD1004D50
MFR.Part #
RN732BTTD1004D50
JLCPCB Part #
C3993152
Description
-55℃~+155℃ 125mW 1MΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS