RN732ATTD9533C50
MFR.Part #
RN732ATTD9533C50
JLCPCB Part #
C4227485
Description
-55℃~+155℃ 100mW 953kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS