RN732ATTD9421A10
MFR.Part #
RN732ATTD9421A10
JLCPCB Part #
C4290497
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.42kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS