RN732ATTD93R1D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD93R1D25
JLCPCB Part #
C4166972
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 93.1Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS