RN732ATTD8982C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD8982C25
JLCPCB Part #
C4313036
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 89.8kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS