RN732ATTD8450C50
MFR.Part #
RN732ATTD8450C50
JLCPCB Part #
C4338011
Description
-55℃~+155℃ 100mW 845Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS