RN732ATTD7963D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD7963D50
JLCPCB Part #
C3970879
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 796kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS