RN732ATTD7872B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD7872B10
JLCPCB Part #
C4334244
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 78.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS