RN732ATTD7772F10
MFR.Part #
RN732ATTD7772F10
JLCPCB Part #
C4111778
Description
-55℃~+155℃ 100mW 77.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS