RN732ATTD6810A05
MFR.Part #
RN732ATTD6810A05
JLCPCB Part #
C4022612
Description
-55℃~+155℃ 100mW 681Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS