RN732ATTD6802B50
MFR.Part #
RN732ATTD6802B50
JLCPCB Part #
C4129950
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS