RN732ATTD6653C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD6653C25
JLCPCB Part #
C4159650
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 665kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS