RN732ATTD6570F10
MFR.Part #
RN732ATTD6570F10
JLCPCB Part #
C4145559
Description
-55℃~+155℃ 100mW 657Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS