RN732ATTD6492A10
MFR.Part #
RN732ATTD6492A10
JLCPCB Part #
C3980896
Description
-55℃~+155℃ 100mW 64.9kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS