RN732ATTD6421B25
MFR.Part #
RN732ATTD6421B25
JLCPCB Part #
C4243076
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.42kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS