RN732ATTD6200B25
MFR.Part #
RN732ATTD6200B25
JLCPCB Part #
C186471
Description
100mW 150V 620Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS