RN732ATTD6193F25
MFR.Part #
RN732ATTD6193F25
JLCPCB Part #
C4149141
Description
-55℃~+155℃ 100mW 619kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS