RN732ATTD5970B25
MFR.Part #
RN732ATTD5970B25
JLCPCB Part #
C3958971
Description
-55℃~+155℃ 100mW 597Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS