RN732ATTD5901A05
MFR.Part #
RN732ATTD5901A05
JLCPCB Part #
C4052165
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.9kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS