RN732ATTD56R9C25
MFR.Part #
RN732ATTD56R9C25
JLCPCB Part #
C4340672
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56.9Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS