RN732ATTD5360B25
MFR.Part #
RN732ATTD5360B25
JLCPCB Part #
C6407280
Description
-55℃~+155℃ 100mW 536Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS