RN732ATTD5232A10
MFR.Part #
RN732ATTD5232A10
JLCPCB Part #
C4220947
Description
-55℃~+155℃ 100mW 52.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS