RN732ATTD51R1F25
MFR.Part #
RN732ATTD51R1F25
JLCPCB Part #
C4351498
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51.1Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS