RN732ATTD51R0D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD51R0D100
JLCPCB Part #
C4351537
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS