RN732ATTD4871C25
MFR.Part #
RN732ATTD4871C25
JLCPCB Part #
C4088134
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.87kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS