RN732ATTD45R9F25
MFR.Part #
RN732ATTD45R9F25
JLCPCB Part #
C4026465
Description
-55℃~+155℃ 100mW 45.9Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS