RN732ATTD4590A10
MFR.Part #
RN732ATTD4590A10
JLCPCB Part #
C4313673
Description
-55℃~+155℃ 100mW 459Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS