RN732ATTD4422D10
MFR.Part #
RN732ATTD4422D10
JLCPCB Part #
C4070313
Description
-55℃~+155℃ 100mW 44.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS