RN732ATTD4023F50
MFR.Part #
RN732ATTD4023F50
JLCPCB Part #
C3916266
Description
-55℃~+155℃ 100mW 402kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS