RN732ATTD3831D25
MFR.Part #
RN732ATTD3831D25
JLCPCB Part #
C4307861
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.83kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS