RN732ATTD3702D10
MFR.Part #
RN732ATTD3702D10
JLCPCB Part #
C4183720
Description
-55℃~+155℃ 100mW 37kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS