RN732ATTD36R5F50
MFR.Part #
RN732ATTD36R5F50
JLCPCB Part #
C4327971
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36.5Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS