RN732ATTD3600B25
MFR.Part #
RN732ATTD3600B25
JLCPCB Part #
C186465
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 360Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS