RN732ATTD35R2D50
MFR.Part #
RN732ATTD35R2D50
JLCPCB Part #
C4144556
Description
-55℃~+155℃ 100mW 35.2Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS