RN732ATTD3122B10
MFR.Part #
RN732ATTD3122B10
JLCPCB Part #
C3982143
Description
-55℃~+155℃ 100mW 31.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS