RN732ATTD3003B25
MFR.Part #
RN732ATTD3003B25
JLCPCB Part #
C4257772
Description
-55℃~+155℃ 100mW 300kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS