RN732ATTD2943B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD2943B50
JLCPCB Part #
C4088632
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 294kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS