RN732ATTD2840D100
MFR.Part #
RN732ATTD2840D100
JLCPCB Part #
C4292792
Description
-55℃~+155℃ 100mW 284Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS