RN732ATTD26R7F50
MFR.Part #
RN732ATTD26R7F50
JLCPCB Part #
C4305033
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.7Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS